Szkoła Jazzu
Strona znajduje się w przebudowie! Zapraszamy wkrótce!

WITAMY!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych graniem muzyki innej niż klasyczna. W naszej szkole klasy instrumentalne prowadzą wybitni polscy muzycy z doświadczeniem pedagogicznym, aktywnie koncertujący na scenach całego świata.

Witold Żuromski

Oprócz gitary elektrycznej gra również na gitarze klasycznej (laureat konkursu git. klasycznej w D.K. Jubilat w Poznaniu) głównie muzykę z gatunku fingerstyle, bossa - nova, utwory D. Reinhardta oraz własne kompozycje. Recenzje nagrań solowych z jego dwóch płyt "demo"- "Witek Żuromski - Akustycznie" i "Inspirations" ukazały się w czasopismach "Estrada i Studio" oraz "Gitara i Bas". Brał udział w wielu warsztatach na których wykładali : Marek Raduli, Jacek Królik, Krzysztof Misiak, Leszek Cichoński, Janusz Konefał, Wojciech Seweryn, Piotr Gąsowski, Jerzy Czekalla, Piotr Lemański, a także Garrison Fewell z Berklee School Of Music.

Współpracował m.in. z artystą kabaretowym Marcinem Samolczykiem, z którym koncertował w kraju i zagranicą, występował solo w Teatrze Ochoty w Warszawie z własnym recitalem , jako muzyk sesyjny brał udział w Ogólnopolskich Spotkaniach z Piosenką Kabaretową w Ostrołęce, "Debiutach" na Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu , Festiwalu Piosenki im. Anny Jantar we Wrześni. Brał udział w programach muzyczno - rozrywkowych emitowanych przez  telewizję regionalną PTV m.in. w Teatrze "Scena na Piętrze”, klubie muzycznym "Pod Pretekstem". Współpracował z poznańską formacją "Breaking News", z którą m.in. nagrał koncert w Studio PR.III Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie.

Więcej na stronie:www.witoldzuromski.com.pl


NASZ PROFIL NA FACEBOOKU