Szkoła Jazzu
Strona znajduje się w przebudowie! Zapraszamy wkrótce!

WITAMY!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych graniem muzyki innej niż klasyczna. W naszej szkole klasy instrumentalne prowadzą wybitni polscy muzycy z doświadczeniem pedagogicznym, aktywnie koncertujący na scenach całego świata.

Magdalena Czwojda

Po dyplomie wierna tradycji rodzinnej swój talent i umiejętności poświęca muzyce jazzowej i gitarze elektrycznej.


Rok 2001 przyniósł jej pierwsze sukcesy jazzowe. Zajęła I miejsce w konkursie na instrumentalistkę jazzową „Babskie Granie” w Warszawie oraz wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Przeglądzie Młodych Zespołów Jazzowych i Bluesowych w Gdyni.
W tym czasie zaczęła również współpracę z zespołem swojego taty Zbigniewa Czwojdy. Wraz z nim występowała w kraju i zagranicą, nagrywała programy telewizyjne m. innymi z kabaretem Elita oraz Tercetem Egzotycznym oraz płytę „Still Swingin” .


W 2006 roku otrzymała tytuł magistra sztuki na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej Akademii Muzycznej w Katowicach w klasie gitary.
Magda gra muzykę od jazzu poprzez pop do rocka, specjalnie dla niej napisano aranżacje utworów Pata Methenyego na orkiestrę symfoniczną, koncertowała w filharmoniach m. innymi z legendarnym Vadimem Brodzkim. Współpracowała z Teatrem Muzycznym we Wrocławiu i z Teatrem Syrena w Warszawie, akompaniowała wokalistom np. na festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Występowała i nagrywała z wieloma artystami między innymi: Wayne Bartlett, Sydney Ellis, Natalia Kukulska, Margo, Michał Wiśniewski a nawet Violetta Villas i Tercet Egzotyczny. Uczestniczyła w licznych nagraniach programów telewizyjnych: „Śpiewające Fortepiany”, „Jak oni śpiewają”, „Taniec z Gwiazdami”, “Big Brother”, „Singa Dinga”, w serialu “Pierwsza Miłość”.


Przez ostatnie lata na stałe współpracowała z zespołem Shemoans będącym oprawą muzyczną programu „Szymon Majewski Show”.
Magda jest założycielka i leaderem zespołu Nomen, który jeszcze pod nazwą Bikini w roku 2007 wystąpił w finałowej dziesiątce Polskich Preselekcji Eurowizyjnych prezentując utwór jej kompozycji pt. Dont Judge Me, a w roku 2009 wydał debiutancką płytę „Omen”.


Na stałe współpracuje z Krystyną Prońko, z zespołem "Tercet czyli Kwartet" który tworzą : Hanna Śleszyńska, Piotr Gąsowski, Robert Rozmus, Wojciech Kaleta i Wojciech Zieliński, z zespołem Hormons, rodzinnym bandem Zbigniewa Czwojdy, oraz z Perfect Girls N Friends Orchestra i Squad pod dyrekcją Wojciecha Zielińskiego.

NASZ PROFIL NA FACEBOOKU