Szkoła Jazzu

WITAMY!

Zapraszam wszystkich zainteresowanych graniem muzyki innej niż klasyczna. W naszej szkole klasy instrumentalne prowadzą wybitni polscy muzycy z doświadczeniem pedagogicznym, aktywnie koncertujący na scenach całego świata.

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
Cykl Młodzieżowy

SZCZEGÓŁY

SZKOŁA MUZYCZNA I STOPNIA
Kursy dla dorosłych

SZCZEGÓŁY

Katarzyna Mirowska

Katarzyna Mirowska

Współpracowała z wrocławskimi formacjami The Crackers Band i The Sound Office, z trio RGG (Raminiak-Garbowski-Gradziuk), z Big-Bandem A. Mazura oraz z Big-Bandem Zielonogórskim.

Uczestniczyła w projektach Apostrophe Quartet plays Kilar i Orkiestra Niskobudżetowa plays Zappa.

Śpiewała z Orkiestrą G. Broma, wystąpiła przed artystami jazzowymi światowego formatu - K. Mahogany, N. Freelon, czy US3.

Pracuje jako muzyk sesyjny. Prowadzi ożywioną działalność koncertową w kraju i za granicą, wystąpiła m.in. na Jazzfest Brno, Hildener Jazztage, Muse Festiwal w Selzee, Jazz Bez we Lwowie, 33 Międzynarodowych Spotkaniach Wokalistów Jazzowych w Zamościu, Wrocławskim Festiwalu Jazzowym, Jazzie nad Odrą, Old Jazz Meeting w Iławie, New Cooperation Zamość-Łuck, na festiwalach jazzowych w Pradze, Koblenz i Gladbeck.

Oprócz czynnego śpiewania prowadzi działalność pedagogiczną. Jest nauczycielem śpiewu certyfikującym się w coraz bardziej znanej w Polsce metodzie Speech Level Singing S.Riggsa.
Zajmuje się wokalnym przygotowaniem aktorów do spektakli.

Na stałe związana jest z Teatrem Muzycznym Capitol, współpracowała z wrocławskim Teatrem Współczesnym oraz Państwową Wyższą Szkołą Teatralną w Krakowie.

W roku 2005, wspólnie z gitarzystą A. Mrożkiem, wystąpiła i zaśpiewała w filmie W. Saniewskiego pt. „Bezmiar sprawiedliwości”.

Obecnie można ją zobaczyć na deskach wrocławskiego Teatru Muzycznego Capitol w spektaklu „Swing” w reż. J. Stańka i kierownictwem muzycznym St. Fiałkowskiego.

www.katarzynamirowska.com

 

NASZ PROFIL NA FACEBOOKU

WYKŁADOWCY

wykładowcy
Marek Bałata - obecnie na urlopie
Marek Bałata - obecnie na urlopie

Wokalista jazzowy. Specjalizuje się w improwizacjach scatem. Wykonuje głównie swoje oryg...

Grzegorz Piasecki
Grzegorz Piasecki

Kontrabasista i gitarzysta basowy, wielokrotnie nagradzany na ogólnopolskich i międzynaro...

Marzenna Wojak
Marzenna Wojak

Ukończyła Wydział Wokalny Akademii Muzycznej we Wrocławiu w klasie Danuty Paziukówny w...

GALERIA

wykładowcy