Na tej samej uczelni, w 2010 roku ukończyła studia I stopnia (dyplom z wyróżnieniem), a w 2012 roku studia II stopnia (również z wyróżnieniem) w zakresie kompozycji muzycznej. Kształciła się pod kierunkiem Jana Antoniego Wichrowskiego (kompozycja ogólna), Cezarego Duchnowskiego (kompozycja komputerowa) oraz Zbigniewa Karneckiego (kompozycja teatralna i filmowa).

W czasie nauki aktywnie uczestniczyła w życiu artystycznym Wrocławia, komponując muzykę m.in. do licznych spektakli teatralnych studentów wrocławskiego PWST, wystawy ceramiki Bożeny Sacharczuk w Muzeum Miejskim Wrocławia oraz realizując ścieżki dźwiękowe do etiud filmowych i instalacji studentów ASP.

Jej utwory autonomiczne wykonywane były w Polsce m.in. na koncertach kompozytorskich z cyklu "Fabryka Dźwięku" we Wrocławiu, koncertach kameralnych organizowanych przez Filharmonię Wrocławską, festiwalu Port Literacki we Wrocławiu, I Gorzowskim Festiwalu Muzyki Współczesnej, koncercie w ramach Wrocławskiego Dnia Saksofonowego, a także w Niemczech na koncertach muzyki elektroakustycznej "Two Sample" w Kolonii i w Essen.

Od 2013 roku należy do Koła Młodych Związku Kompozytorów Polskich.

Galeria zdj