Młody Jazz w Starym Klasztorze! Koncert Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej

IM FANKI TIM - grupa powstała w czerwcu 2013 r. Muzycy opierają swoją twórczość na energii FUNKY. Od pierwszych prób zespołu główne jego nastawienie to praca nad własnym repertuarem. Owocem wspólnych muzycznych zmagań na próbach jest powstanie kilkunastu autorskich utworów. W utworach granych przez grupę można znaleźć elementy JAZZU, SOULU, R&B i muzyki klubowej, a na koncertach usłyszymy zarówno własne kompozycje jak również znane standardy jazzowe i funkowe. W 2014 r. zespół wydał swój pierwszy album "Krótki Film". IM FANKI TIM od początku powstania bierze udział w licznych konkursach i festiwalach, zdobywając nagrody oraz wyróżnienia, gra dużo koncertów oraz uczestniczy w wielu wydarzeniach artystyczno - kulturalnych. Zespół był gościem Radia LUZ, Radia RAM, Radia Wrocław oraz Radia Wrocław - Kultura uczestniczył także w wielkim finale Muzycznej Bitwy Radia Wrocław. W maju 2015 r. Izabela obroniła dyplom przy Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej na ocenę "celującą", a w styczniu 2016 r. Iza została wybrana „ŻMIGRODZKIM SMOKIEM SUKCESU” w kategorii KULTURA I OŚWIATA. Aktualnie IM FANKI TIM pracuje nad nowymi kompozycjami, które w najbliższym czasie zostaną wydane na kolejnej płycie zespołu.

Nie może Was tam zabraknąć!
Wstęp wolny!
Zapraszamy!!