CO NOWEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Zapraszamy na Rozpoczęcie Nowego Roku Szkolnego 2018/2019!

Spotykamy się 3 września 2018 roku w JazzAuli o godz. 17tej.

Wszystkich uczniów cyklu niepublicznego prosimy o zgłoszenie się przed godziną 17tą do sekretariatu po odbiór identyfikatorów.

DO ZOBACZENIA!

GODZINY PRACY SEKRETARIATU

U W A G A ! ! ! ! U W A G A ! ! ! ! !

W dniach 29, 30, 31 sierpnia sekretariat szkoły czynny będzie w godzinach od 14tej do 18tej.

Uczniów cyklu niepublicznego prosimy o dostarczenie, w tym terminie, oryginałów kwestionariusza zgłoszeniowego wraz z dodatkowym zdjęciem do identyfikatora.

Otwieramy CYKL NIEPUBLICZNY naszej szkoły!!!!

• poziom nauczania na instrumencie głównym dostosowany do każdego ucznia indywidualnie,
  • bez narzuconego z góry programu,
  • bez egzaminów,
  • bez limitu wiekowego,
  • od 13 roku życia,
  • możliwość ćwiczenia w szkole (w/g regulaminu),
  • minimalny okres nauki to jeden semestr (5 miesięcy),
  • brak opłaty za wakacje,
  • jednorazowe wpisowe 300zł. (nasi byli uczniowie są zwolnieni z tej opłaty!),
  • cena 560 zł/miesiąc, wymagana opłata za jeden semestr z góry (2800zł) + wyżej wymienione wpisowe obowiązujące osoby, które nie były uczniami naszej szkoły (300zł),
  • ilość miejsc ograniczona.

....kliknij na tytuł po więcej informacji...