Cykl Młodzieżowy

Kursy dla dorosłych

KONCERT i JAM SESSION UCZNIÓW ORAZ PEDAGOGÓW WSJiMR

Wystąpią rózne formacje szkolne i pozaszkolne stworzone przez naszych uczniów, takich jak:

Katarzyna Krawczyk, Adam Przeździecki, Stanisław Straburzyński, Grzegorz Sołdyński,Rafał Krzywosz, Piotr Grodzicki, Bartek Czyszczoń, Sergiusz Pankowiak, Maciej Karczewski, Kuba Majchrzak, Michał Malinowski, Martyna Krajewska, Maciej Flis, sespół Moduł, Asia Maciejkowicz, Aleksandra Jarosik, Anatolia Żak, Karolina Podobińska,

zespół TEACHER'S BAND w składzie:

Zbigniew "Levandek" Lewandowski - perkusja
Janusz Konefał - gitara
Tomasz Grabowy - gitara basowa

po koncercie JAM SESSION z udziałem uczniów, pedagogów oraz wszystkich chętnych do wspólnego muzykowania.

ZAPRASZAMY !!!

Zygmunt Komuszyna - Kształcenie Słuchu, Zasady Muzyki, Harmonia Klasyczna

Dyplom Wydziału Kompozycji , Dyrygentury i Teorii Akademii Muzycznej we Wrocławiu z 1984 roku. ...