Cykl Młodzieżowy

Kursy dla dorosłych

Kolejny Koncert w Starym Klasztorze!

Wszyscy miłośnicy szeroko rozumianej muzyki rozrywkowej - to wydarzenie dla Was!

Koncert będzie zróżnicowany stylistycznie, nikt nie będzie się nudził, gwarantujemy!

Wrocławska Szkoła Jazzu i Muzyki Rozrywkowej
jako jedyna w Polsce szkoła muzyczna II stopnia uczy grania i śpiewania muzyki rozrywkowej (rock, pop, jazz, funky itd.).

Pedagodzy i młodzież z „jazzówki” zadbają o niepowtarzalną atmosferę.
Podczas koncertów zaprezentują się uczniowie na co dzień zdobywający wiedzę pod okiem wyśmienitych polskich muzyków.
Takie wydarzenie to doskonały pretekst do sprawdzenia i pochwalenia się umiejętnościami zdobytymi podczas nauki.
Goście koncertu i uczniowie wysłuchają także pedagogów uczących w WSJiMR.
Na koniec odbędzie się jam session, w którym udział może wziąć każdy chętny. Zapraszamy do wspólnego muzykowania!

W pierwszej części, w różnych zestawieniach, wystąpią uczniowie:

Katarzyna Krawczyk, Anna Kamińska, Martyna Szczepaniak, Martyna Krajewska, Miłosz Rześniowiecki, Piotr Narajowski, Piotr Grodzicki, Piotr Omieciński, Tomasz Świtoń, Jakub Majchrzak, Dominika Jaszczyszyn, Rafał Krzywosz, Filip Wolski, Maciej Flis, Kacper Mikołajuk, Aleksander Bryk, Leszek Kasperowicz, Karolina Podobińska, Adam Przeździecki, Teodor Luks, Filip Mizia, Mateusz Muzioł
oraz szkolny zespół prowadzony przez Zbigniewa Lewandowskiego.

Drugą części koncert uświetnią pedagodzy Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej wraz z przyjaciółmi:

Katarzyna Mirowska - wokal
Mateusz Kowalczyk -gitara