Anna Rejda

Od wielu lat bierze udział w różnych projektach muzycznych od duetów począwszy, a skończywszy na dużych składach orkiestrowych takich jak Big Bandy. Współpracowała z Big Bandem Aleksandra Mazura oraz jazzowym kwartetem wokalnym The Sound Office.

Występowała na scenach dużego formatu w kraju i zagranicą między innymi Hildener Jazztege /Niemcy/, Jazz Bez /Lwów-Ukraina/, Jazz Fest Brno /Czechy/, Wrocław Jazz Festiwal, Jazz Nad Odrą, Chopin Open, Festiwal Chopinowski w Antoninie /Polska/

Jest laureatką Międzynarodowego Konkursu Wokalistów Jazzowych w Zamościu oraz Międzynarodowego Konkursu Wokalistów Jazzowych Lady Summertime w Finlandii.

Obecnie zajmuje się tworzeniem własnych projektów na bazie autorskiej muzyki i tekstów, koncertowaniem oraz nauczaniem śpiewu i interpretacji standardów jazzowych we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.