POPISUJEMY SIĘ!

Na koniec semstru zimowego każdy uczeń naszej szkoły ma obowiązek wystąpić publicznie podczas popisu organizowanego w JAZZAULI naszej szkoły. Uczniowie prezentują materiał przerobiony w danym półroczu, mają możliwość posłuchania kolegów i koleżanek oraz co najważniejsze obycia się z pierwszą tremą i warunkami scenicznymi.

Piotr Schmidt - Historia Jazzu

Piotr Schmidt, urodzony w 1985 roku, trębacz, wykładowca Historii Jazzu na AM w Katowicach.&...

Katarzyna Mirowska

Wszechstronna wokalistka, absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej.