POPISUJEMY SIĘ!

Na koniec semstru zimowego każdy uczeń naszej szkoły ma obowiązek wystąpić publicznie podczas popisu organizowanego w JAZZAULI naszej szkoły. Uczniowie prezentują materiał przerobiony w danym półroczu, mają możliwość posłuchania kolegów i koleżanek oraz co najważniejsze obycia się z pierwszą tremą i warunkami scenicznymi.

Zbigniew Czwojda

Urodził się 1.11.1949 r. w Górze Śląskiej gdzie stawiał pierwsze kroki muzyczne ucząc się ...

Jakub Stankiewicz

Od wielu lat należy do ścisłej czołówki polskich pianistów jazzowych.

Katarzyna Mirowska

Wszechstronna wokalistka, absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej.