DNI OTWARTE / RECITALE DYPLOMOWE

Podczas DNI OTWARTYCH będzie można zwiedzać budynek szkolny, uzyskać szczegółowe informacje dotyczące nauki w naszej szkole, a także porozmawiać z pedagogami i uczniami.

Głównym wydarzeniem tych dni są Recitale Dyplomowe, w formie mini koncertów. Są one ostatnią częścią muzycznej matury. Kończą naukę u nas w szkole i dają absolwentom tytuł zawodowego muzyka. Odbędą się w szkolnej JazzAuli, wstęp jest bezpłatny.

UWAGA: z powodu wypadku losowego uległ zmianie termin Recitalu Dyplomowego Jana Romaniszyna z czwartku (25.V.2017) na poniedziałek (22.V.2017). Szczegóły poniżej.

####################################################################################################

- 22 maja 2017 (poniedziałek):

od godz. 16.00 do 18.00 dostępni będą dla Państwa pedagodzy (perkusja, gitara, fortepian, trąbka, saksofon), sekretariat oraz dyrekcja naszej szkoły.

godz. 18:00 - Szymon Witczyński - dyplomant klasy gitary Artura Lesickiego

godz. 19:00 - Kacper Kolado - dyplomant klasy fortepianu Rafała
Karasiewicza

godz. 20:00 - Jan Romaniszyn - dyplomant klasy gitary Magdaleny Czwojdy

- 23 maja 2017 (wtorek):

od godz. 16.00 do 18.00 dostępni będą dla Państwa pedagodzy (perkusja, gitara, gitara basowa, kontrabas, fortepian, trąbka, saksofon, wokal), sekretariat oraz dyrekcja naszej szkoły.

- 24 maja 2017 (środa):

od godz. 16.00 do 18.00 dostępni będą dla Państwa pedagodzy (perkusja, gitara, gitara basowa, fortepian, trąbka, saksofon, wokal), sekretariat oraz dyrekcja naszej szkoły.

godz. 18:00 - Katarzyna Bazgier - dyplomantka klasy wokalnej Anny Rejda

godz. 19:00 - Katarzyna Getmanchuk - dyplomantka klasy wokalnej Katarzyny Mirowskiej

godz. 20:00 - Martyna Krajewska - dyplomantka klasy wokalnej Katarzyny Mirowskiej

- 25 maja 2017 (czwartek):

od godz. 16.00 do 18.00 dostępni będą dla Państwa pedagodzy (perkusja, gitara, gitara basowa, fortepian, trąbka, wokal), sekretariat oraz dyrekcja naszej szkoły.

godz. 19:00 - Alina Pieprzka - dyplomantka klasy fortepianu Jakuba Stankiewicza

godz. 20:00 - Mateusz Biliński - dyplomant klasy gitary Magdaleny Czwojdy