O KURSACH

Trójkolorowe kursy sygnowane logo szkoły!

Bez egzaminów, bez limitu wiekowego, bez narzuconego z góry programu, uczymy tego czego chcesz się nauczyć, każdy rodzaj muzyki oprócz disco polo :-).

Jedyny warunek to ukończony 13 rok życia.

Do wyboru 3 warianty kursów:

• ŻÓŁTY,

• FIOLETOWY,

• CZERWONY.

Każdy kolor to jeden rok nauki (od września do czerwca). Istnieje możliwość powtarzania kursów dowolną ilość razy.

Sami wybieracie poziom (kolor) kursu.

Po minimum 3 latach nauki i zdaniu egzaminu, uczeń zdobywa CERTYFIKAT Wrocławskiej Szkoły Jazzu i Muzyki Rozrywkowej.

Katarzyna Mirowska

Wszechstronna wokalistka, absolwentka wydziału Teorii Muzyki wrocławskiej Akademii Muzycznej.

Marek Markowski

Swoją edukację muzyczną rozpoczął w Kaliszu, gdzie ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stop...