Grzegorz Piasecki

Udziela się w wielu projektach i czuje się swobodnie w różnych stylistykach muzycznych. Ma za sobą współpracę z artystami takimi jak: Marc Bernstein (USA), William Parker (USA), Lena Romul, Maciej Fortuna, Jerzy Małek, Mack Goldsbury (USA), Freeway Quintet, Mikromusic, Leszek Możdżer, Rufus Reid, Kristin Korb, Grzegorz Nagórski, Dante Luciani, Włodek Pawlik, Ania Szarmach, Ewa Uryga, Grupa MoCarta, Natalia Grosiak, L.U.C. i Alicja Janosz. Bierze także udział w projektach gospelowych, musicalowych i teatralnych (współpracuje z teatrem Capitol oraz z Młodzieżową Akademią Musicalową). Jest w trakcie promocji swojego autorskiego projektu razem z wokalistka Magdaleną Zawartko – Zawartko&Piasecki „Talkin' about", do którego zaprosił wybitnych polskich artystów sceny jazzowej (Piotr Wojtasik, Tomasz Wendt, Artur Tuźnik, Marek Kądziela czy Jose Torres).

Wraz z Magdaleną Zawartko uzyskał nagrodę Gazety Wyborczej „Warto 2015” w kategorii „muzyka”.